Mobil Uygulama Geliştirme

Girişim Bilgi Teknolojileri, uçtan uca çözümler konusunda bugüne kadar elde etmiş olduğu tecrübe ve birikimleri mobil uygulamalar ile tüm sektörler için alternatif bir kanala dönüştürerek kurumların ürün ve hizmetlerini dış ve iç müşterilerine daha hızlı ve daha kolay biçimde ulaştırabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Tüm sektörlere mobil uygulamaları geliştiren Girişim Bilgi Teknolojileri, ayrıca çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirir.

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar. Kurumların her türlü ürün ve hizmetlerini akıllı cihazlarla erişilebilir kılmak da Girişim Bilgi Teknolojileri uygulama geliştirme hizmetleriyle kolay ve yönetilebilir bir hale gelir.

Girişim Bilgi Teknolojileri, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Girişim Bilgi Teknolojileri’nin geliştirdiği mobil uygulamalar; 3G, 4G, LTE ya da Wi-Fi (kablosuz ağ) bağlantılarını destekleyen teknolojik altyapıya sahip olarak, geniş yelpazedeki kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir platform sunmaktadır. Girişim Bilgi Teknolojileri mobil uygulama geliştirme ekibi, en yeni teknolojilere sahip gelişmiş tablet bilgisayarlardan kısıtlı özelliklere sahip mobil telefonlara kadar birçok cihazda kullanımı sorunsuz uygulamalar üretmektedir.