Siber Güvenlik Hizmetleri

Siber dünyanın tehditlerine karşı hazır olmak, kritik önemde olan kurum veriniz, sistemleriniz ve altyapınız için en kritik süreçlerin başında gelmektedir. Bu noktada yatırım yapacağınız ürün ve çözümlerin amacınıza uygun olup olmadığı, şirket personelinizin bilgi güvenliği konusunda yeterli bilgiye sahip olup olmadığı ve karşınıza çıkacak tehditlere her anlamda hazır olup olmadığınız gibi konuların değerlendirilmesi ve bir yol haritası çıkarılarak süreç geliştirme işlemlerine başlanılması kurumunuz için önem arz etmektedir.

Güvenlik açıklarının tespit edilmesi ve sadece altyapının değil, kurumsal işleyişin de eksiksiz güvenlik anlayışı temelinde tasarlanabilmesi için gerekli olan tüm gereksinimler Girişim Bilgi Teknolojileri tarafından sağlanmaktadır.

Bilginin güvenliğini tam anlamıyla sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz Bilgi Güvenliği Danışmanlığı, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) ve buna bağlı diğer gereksinimler konusundaki uyum çalışmaları, kurum içi zafiyet analizi ve uçtan uca siber güvenlik kalkanının oluşturulması gibi tüm konularda müşterilerimize hizmet sunmaktayız.