Yapay Zeka ve IOT Hizmetleri

Girişim Bilgi Teknolojileri tarafından kurumlara sunulan yapay zekâ modelleri, kurumlara anomali tespit, tahminleme, müşteri deneyimi, karar destek ve büyük veri yaklaşımlarıyla rekabet avantajı sağlar. Henüz meydana gelmemiş sorunların önceden tespiti, cihaz ve müşterilerin davranış desenlerinin saptanması ve büyük beri ışığında kararlar alınmasını mümkün kılan bu modeller, aksaklıkları asgariye indirger, maliyetleri azaltır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Günümüz veri odaklı iş dünyasında, yapay zekâ ile güçlendirilmiş karar destek sistemleri kurumların rekabet avantajı sağlaması için kritik bir rol üstlenmektedir. Girişim Bilgi Teknolojileri, kullandığı gelişmiş yapay zeka modelleri sayesinde kurumların yüksek doğrulukla kararlar almalarına, karar hatalarından meydana gelebilecek sorunları asgariye indirmelerine ve bunlara bağlı olarak müşteri memnuniyeti ile gelirleri artırmalarına olanak tanır.

Girişim Bilgi Teknolojileri, dijital dönüşüm yolculuğunda nesnelerin interneti teknolojileri ile pek çok fayda elde etmenizi sağlar. Girişim Bilgi Teknolojileri IoT hizmetleri ile IoT uygulamalarınızı ve cihazlarınızı merkezi olarak izleyebilir ve yönetebilir, IoT temelli uygulamalarınızla kurumsal sistemleriniz arasında hızlı bir şekilde entegrasyon sağlayabilir, IoT uygulamaları ya da donanımlarınız arasında farklı iş modelleri için senaryolar oluşturabilirsiniz. Çözümlerimizi kullanarak marka, model ve tedarikçi bağımsız, cihaz ve sensörlerinizden gelen verileri birleştirebilir ve anlamlandırabilirsiniz.

Girişim Bilgi Teknolojileri, IoT uygulamalarınızda kullandığınız cihazlar ve verileriniz için uçtan uca güvenlik hizmeti de sağlamaktadır.